برای افزایش فالوور صفحه اینستاگرام خوب بخریم یا ربات اینستاگرام؟


خرید پیج اینستاگرام

این روزها صفحاتی که تعداد فالوور بیشتری در اینستاگرام دارند، حرف اول را در جذب مخاطب بیشتر و تبدیل آنها به مشتری می زنند. از قدیم الایام عقل مردم در چشم آنهاست! طبق این ضرب المثل صفحات اینستاگرامی که فالوورهای بیشتری دارند بیشتر مورد اعتماد مردم هستند.

به همین دلیل است که اکثر افرادی که در اینستاگرام تجارت می کنند سعی در افزایش فالوور صفحه خود دارند. راه های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. به غیر از تبلیغات، راه های رایگان زیادی برای جذب فالوور وجود دارد، فقط زمان کافی را صرف کنید و از آنها استفاده کنید.

اما چیزی که در حال حاضر در بازار بسیار زیاد است استفاده از ربات اینستاگرام است. ربات هوشمند اینستاگرام گزینه خوبی برای جذب فالوور است. این دقیقا همان کاری است که شما برای جذب فالوور در اینستاگرام باید انجام دهید.

راه بعدی برای داشتن یک صفحه اینستاگرام با تعداد فالوور بالا، خرید یک صفحه اینستاگرام آماده است که این روزها بسیار افزایش یافته است.

در این مقاله قصد داریم در مورد خرید صفحه اینستاگرام یا استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور صفحه صحبت کنیم. بنابراین قبل از هر اقدامی پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله همراه من باشید تا بهترین گزینه را برای جذب فالوور و رشد سریع در اینستاگرام انتخاب کنم.

ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟

ربات اینستاگرام

به طور خلاصه، ربات اینستاگرام یک اپلیکیشن یا اپلیکیشن تحت وب است که می تواند تمامی فعالیت هایی که در اینستاگرام انجام می دهید را شبیه سازی کرده و برای شما انجام دهد. خب حالا انجام این کارها چه فایده ای دارد؟

به طور کلی هر گونه تعامل با مخاطب در اینستاگرام باعث افزایش فالوور شما می شود. به عنوان مثال، اگر شما یک صفحه خرید آنلاین لوازم آرایشی دارید و به سراغ فالوورهای یک وبلاگ نویس زیبایی (مانند Beauty oyster) رفته و آنها را دنبال می کنید یا برخی از پست های آنها را لایک می کنید، این کار آنها را کنجکاو می کند که چه کسی را دنبال کنند یا آیا آنها را دوست دارید. ? این باعث می شود که از صفحه شما بازدید کنند و متوجه شوند که شما در حال فروش لوازم آرایش هستید.

در این صورت احتمال پیگیری آنها بسیار زیاد است. زیرا آنها دقیقاً مخاطب هدف شما هستند. اگر آن بلاگرهای زیبایی به آرایش و لوازم آرایشی علاقه دارند، صفحه شما دقیقاً همان چیزی است که آنها به آن علاقه دارند. بنابراین احتمالاً شما را دنبال خواهند کرد.

حالا ربات اینستاگرام این فعالیت ها را کاملا هوشمندانه برای شما انجام می دهد. بدون اینکه بخواهید 24 ساعت شبانه روز با گوشی خود در اینستاگرام باشید. کافیست با نام کاربری و رمز عبور خود وارد ربات شوید و ربات را برنامه ریزی کنید تا کارهای مورد نظر شما را انجام دهد. حتی می توانید هر کاری را که قرار است انجام دهد سفارشی کنید. به عنوان مثال، به یک پست بروید و افرادی را که در زیر آن پست کامنت گذاشته اند، لایک کنید.

چه زمانی خرید صفحه اینستاگرام خوب است؟

خرید صفحه اینستاگرام برای افرادی که فقط به دنبال برندسازی یا اعتبار سریع هستند توصیه می شود. زیرا اکثر صفحاتی که خرید و فروش می شوند فالوورهای جعلی یا غیر فعال دارند. به همین دلیل، ارزش ندارد پول خود را برای خرید یک صفحه فیک اینستاگرام هدر دهید.

خرید پیج اینستاگرام

البته هستند صفحاتی که فالوور واقعی دارند! به نظر من اگر قصد خرید پیج اینستاگرام را دارید حتما پیجی با فالوور واقعی بخرید. اگر واقعا به دنبال فروش محصولات یا خدمات خود در اینستاگرام هستید، صفحه آماده با فالوورهای تقلبی اصلا به کارتون نمی آید! زیرا شما به دنبال کنندگان واقعی نیاز دارید.

خرید پیج اینستاگرام واقعی و تضمینی تنها زمانی اتفاق می افتد که از سایت های قدیمی و معتبری مانند اینبو پیج بخرید. برای خرید پیج اینستاگرام به دیوار و سایت های ترامپ نروید! زیرا کلاهبرداری در این سایت ها افزایش یافته است.

صفحه اینستاگرام بخریم یا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

این دقیقاً به استراتژی و اهداف شما از کار در اینستاگرام بستگی دارد. باید بدانید الان کجا ایستاده اید و مثلا یک سال بعد کجا قرار است باشید؟ به طور کلی استفاده از ربات اینستاگرام ریسک کمتری نسبت به خرید یک صفحه برای شما خواهد داشت.

زیرا فعالیت ربات های اینستاگرام به صورت ارگانیک انجام می شود، اما هنگام خرید یک صفحه آماده، باید نام صفحه را تغییر دهید، محتوای صفحه را تغییر دهید و کارهایی انجام دهید که شما را به اینستاگرام مشکوک می کند! این باعث می شود صفحه شما برای همیشه بسته شود و پول شما هدر رود!

مزیت اصلی ربات اینستاگرام این است که با تعامل با مخاطبان هدف شما می تواند فالوورهای هدفمند و ارگانیک را به سمت شما جذب کند. همین موضوع باعث افزایش فروش شما می شود. زیرا شما افرادی را جذب کرده اید که دقیقاً به محتوای صفحه شما علاقه مند هستند.

آیا ربات های اینستاگرام هنوز واقعاً کار می کنند؟

قبل از اینکه الگوریتم اینستاگرام در سال 2018 به روز شود، ربات های اینستاگرام به خوبی کار می کردند. زیرا اینستاگرام تا به امروز نتوانسته فعالیت گونه های ربات را تشخیص دهد! اما اکنون که الگوریتم اینستاگرام بارها به روز شده است، به راحتی می تواند فعالیت های غیرمجاز در اینستاگرام را شناسایی کند.

اما از آنجایی که ما ایرانی ها مردمی هستیم که همیشه تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده ایم، برنامه نویسان ربات نیز بیکار بوده اند و برای ربات های فعلی به روز رسانی کرده اند. من نمی گویم همه ربات های فعلی بی عیب و نقص کار می کنند، اما از روش های متفاوتی برای دور زدن اینستاگرام استفاده می کنند تا اکانت افرادی که از ربات استفاده می کنند مسدود نشود.

ربات اینستاگرام را برای خرید فالوور اینستاگرام ترجیح دهید!

خرید فالوور اینستاگرام معادل پر کردن صفحه شما با فالوورهای تقلبی است! تمام سایت هایی که فالوور می فروشند به شما فالوورهای غیر واقعی و جعلی می دهند. بدترین کار این است که آگاهانه کاری را انجام دهید که در نهایت به شما صدمه بزند. پس همین الان تصمیم بگیرید که اصلاً دنبال کننده نخرید!

اما ربات اینستاگرام با توجه به توضیحاتی که قبلا در موردشون دادم و امکانات خوبی که مطمئنم الان باهاش ​​آشنا هستید گزینه خوبی برای جذب فالوور هدفمند و واقعی هست. زیرا دقیقاً به ربات می گویید که با کدام حساب های اینستاگرام تعامل داشته باشد تا شانس بیشتری برای جذب آنها داشته باشید.

خلاصه و پایان

در این مقاله در مورد استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام و یا رفتن به خرید صفحه اینستاگرام صحبت کردم. انتخاب باشماست! اگر به دنبال رشد سریع و یک شبه در اینستاگرام هستید، خرید پیج اینستاگرام گزینه خوبی برای شماست اما به شرطی که یک صفحه اینستاگرام با فالوورهای کاملا واقعی بخرید نه تقلبی!

اما اگر ریسک گریز نیستید و نمی خواهید خیلی سریع در اینستاگرام رشد کنید، پیشنهاد می کنم از ربات اینستاگرام استفاده کنید. ربات اینستاگرام برای شما ریسک کمتری دارد. در عین حال فالوورهای هدفمند را نیز جذب خواهد کرد. امیدوارم از این مقاله کاربردی استفاده کافی را برده باشید. این مقاله برگرفته از یکی از مقالات سایت همیار https://hamyareweb.co/best-instagram-robots/ می باشد.