شهروندی DIY | چرا خودتان این کار را نمی کنید؟


مهمانی دارید؟ چرا یک عکاس دعوت کنیم؟ با موبایلمان عکس می گیریم و بین مهمان ها پخش می کنیم.

آیا می خواهید کتاب بنویسید؟ چرا با ناشر صحبت می کنیم؟ آن را به صورت دیجیتالی بنویسید و خودتان آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

آیا از اتفاقی که در جایی از شهر افتاده ناراحت هستید؟ چرا با روزنامه یا تلویزیون تماس بگیرید؟ خودتان یک پست در مورد آن بنویسید و در اینستاگرام منتشر کنید.

از رفتار این مسئول یا آن مدیر شاکی هستید؟ چرا به رسانه ها بگویید؟ شما رسانه هستید توییت در مورد آن.

آیا می خواهید معلم شوید؟ چرا به مدرسه برویم؟ خودتان یک وب سایت راه اندازی کنید و یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی داشته باشید. یک مکان اجاره کنید و تمام! کلاس برگزار می شود.

آیا می خواهید منتقد سینما شوید؟ چرا با مجله تخصصی فیلم یا صفحه هنری یک روزنامه تماس نگیرید؟ وبلاگ خود را راه اندازی کنید و در مورد فیلم ها بنویسید. گوگل همچنین به شما کمک می کند و مخاطبین را به شما می آورد.

آیا دوست دارید جنبشی در حمایت از این یا آن موضوع وجود داشته باشد؟ خودت شروع کن درست از اینجا و روی مبل نشسته شروع کنید. ابتدا یک هشتگ تعریف کنید و سپس دوستان خود را به کمپین دعوت کنید. به سرعت پخش می شود.

آیا می خواهید خواننده شوید یا نوازنده؟ همین الان تلفن همراه خود را بیاورید و بخوانید و در حساب خود قرار دهید. به تدریج مخاطب را جمع خواهید کرد و کارت خود را حرفه ای تر خواهید کرد.

آیا مدیری را می شناسید که فاسد باشد و حقوق بالایی بگیرد؟ چرا به دادگاه بروید؟ همینجا در اینستاگرام آشکار کنید. او پاسخگو خواهد بود.

آیا می خواهید متخصص دکوراسیون بیاورید؟ شما اشتباه می کنید. من چندین سایت و حساب کاربری می شناسم که عکس های زیادی از طراحی داخلی خانه دارند. همین را ببینید و ایده بگیرید و خودتان این کار را انجام دهید.