چگونه فالوور رایگان بیشتری در اینستاگرام جذب کنیم؟


جذب فالوور رایگان در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های اشتراک گذاری عکس اجتماعی در وب است. شما می توانید در اولین ثبت نام با دوستان خود ارتباط برقرار کنید، اما اگر می خواهید یک صفحه برند یا برند جدی بسازید، باید نکات و ترفندهایی را برای افزایش تعداد فالوور در اینستاگرام بدانید. در زیر چند راه برای جذب فالوور رایگان در اینستاگرام آورده شده است.

با نمایه و محتوای خود شروع کنید

هیچ‌کس نمی‌خواهد کاربری را که محتوای نامناسب ارسال می‌کند دنبال کند. مطمئن شوید که عکس‌ها و ویدیوهای شما دارای بهترین کیفیت محتوایی هستند که می‌توانید در آنجا قرار دهید.

سایر کاربران قبل از تصمیم گیری یا کلیک کردن بر روی دکمه Follow یا Exit به سرعت به نمایه شما نگاه می کنند. برای افزایش شانس خود برای جذب فالوورهای جدید، تغییرات جدی در پروفایل خود ایجاد کنید. با موارد زیر می توانید ظاهر و احساس محتوای خود را افزایش دهید:

 • یک عکس نمایه عالی انتخاب کنید که دقیقاً نشان دهنده شما یا برند شما باشد.
 • یک بیوگرافی قانع کننده بنویسید که خلاصه ای از کارهایی که شما یا برندتان برای مخاطبانتان انجام می دهید، بنویسید.
 • اگر کسب‌وکاری دارید، احتمالاً به نمایه کسب‌وکار تغییر دهید.
 • عکس‌ها و ویدیوهای جذاب بصری را در حالی که تا حد امکان به یک موضوع چسبیده‌اید، ارسال کنید.
 • پست های خود را با هشتگ ها و مکان های مرتبط تگ کنید.
 • یک برنامه منظم و برنامه ریزی شده را حفظ کنید.

تولید محتوای اصولی و جذاب مهمترین راه جذب فالوور رایگان در اینستاگرام است. برای این منظور توصیه می کنیم دوره زیر را از دست ندهید.

کاربرانی را که می خواهید جذب کنید پیدا کنید و با آنها تعامل کنید

شما تو می توانی یکی مشخصات اینستاگرام ظاهر زیبا و محتوای عالی داشته باشید. با این وجود داشتن، اگر هیچ کاری برای هدف قرار دادن محتوای خود در مقابل دنبال کنندگان انجام نمی دهید، تعداد را افزایش دهید پیروان برای شما سخت خواهد بود. این یک تلاش تعاملی است می توان زمان بر باش اما در سرانجام ارزشش را دارد.

تعامل در اینستاگرام

برای یافتن کاربران هدفمند برای تعامل، می توانید:

 • به کاربرانی که پروفایل های مشابه شما را دنبال می کنند نگاه کنید.
 • به کاربرانی که مطالبی را با هشتگ های خاص ارسال می کنند نگاه کنید.
 • به کاربرانی که محتوا را به مکان های خاصی ارسال می کنند نگاه کنید.

می توانید با این کاربران تعامل داشته باشید:

 • یک یا چند پست آنها را لایک کنید.
 • در مورد یک یا چند پست آنها نظر مثبت و شخصی بگذارید.
 • آنها را دنبال کن.

تعامل شما با هدف جلب توجه کاربران هدف است. آنها از روی کنجکاوی به پروفایل شما می آیند. اگر آن‌ها چیزی را که می‌بینند دوست دارند (چون شما محتوای عالی ارسال می‌کنید و آنها را به خوبی هدف قرار می‌دهید)، شانس زیادی برای جذب آنها به عنوان فالوور دارید.

دنبال کنندگان خود را تشویق کنید تا با محتوای شما درگیر شوند

با جلب رضایت و کامنت گذاشتن روی فالوورهای پست های خود، شانس خود را برای حضور در تب Explorer افزایش می دهید. فالوورهای شما بر اساس افرادی که آنها را دنبال می کنند و نوع محتوایی که دوست دارند در Explorer نمایش داده می شوند.

فالوورهای خود را تشویق کنید

این یک ویژگی خوب است زیرا به این معنی است که انتشار محتوای عالی می تواند پست های شما را ویروسی کند. بنابراین، اگر شخصی یکی از پست‌های شما را در برگه جستجوی خود مشاهده کرد و سپس تصمیم گرفت نمایه شما را بررسی کند، ممکن است شما را دنبال کند. اینگونه است که برخی از بزرگترین و موفق ترین کاربران اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را به سرعت و کارآمد افزایش می دهند.

استراتژی های مشارکت مبتدی شامل موارد زیر است:

 • از فالوورهای خود در کپشن پست بخواهید لایک یا نظر دهند.
 • از فالوورهای خود در عنوان پست بخواهید دوست شما را تگ کنند.
 • نظراتی که فالوورهای شما در پست های شما می گذارند را لایک کنید.
 • به نظراتی که دنبال کنندگان در پست های شما می گذارند پاسخ دهید.
 • از کاربرانی بازدید کنید که پست های شما را لایک کرده اند یا در مورد آنها نظر داده اند و لطف کرده اند.

استراتژی های تعامل پیشرفته شامل موارد زیر است:

 • مسابقه ای را راه اندازی کنید و از دنبال کنندگان بخواهید یکی از پست های شما را دوباره ارسال کنند.
 • یک مسابقه راه اندازی کنید و از دنبال کنندگان بخواهید محتوای مرتبط با برند یا کمپین شما را ارسال کنند.
 • در یک کمپین با کاربران مشابه شریک شوید.
 • از فالوورها بخواهید پست های خود را با یک هشتگ برای برند شما نشان دهند.
 • از فالوورها بخواهید پیوندی را در نمایه شما ببینند و اقدام کنند.

از استوری لایو اینستاگرام و اینستاگرام استفاده کنید

استوری اینستاگرام و لایو اینستاگرام دو ویژگی دیگر هستند که می توانند به شما در تعامل و جذب فالوور رایگان در اینستاگرام کمک کنند و فالوورهای جدیدی برای شما به ارمغان بیاورند. اگر به بالای برگه جستجوی اینستاگرام نگاهی بیندازید، می‌توانید هم استوری‌ها و هم کاربرانی را که در حال حاضر در یک فید افقی هستند، جایی که می‌خواهید هنگام ارسال یک استوری یا استریم زنده ظاهر شوند، ببینید.

افزایش فالوور رایگان

برای هر داستان اینستاگرام فرستادن می کنید، اضافه کردن هشتگ و مکان را در نظر بگیرید. به این سفارش-داستان شما در یک صفحه اختصاصی هشتگ و کجاست برچسب گواهی کردید نشان داده شده می شود. کاربران در اینستاگرام ان هشتگ یا مکان خاصی را جستجو کنید انجام می دهند، ممکن است داستان باشد شما را ببینید و تصمیم بگیرید که آن را تماشا کنید، آن می توان برای شما فالوورهای یک مورد جدید ایجاد کنید.

برای هر ویدیوی زنده اینستاگرام کی تصمیم گرفت مسیر راه اندازی ان گرفتن، در روز و ساعتی که فالوورهای شما بیشتر فعال هستند را دارند، بازی به صورت زنده را در نظر بگیرید.

وقتی ویدیوی زنده شما پخش می شود می شود-به فالوورهای شما اطلاع رسانی خواهد شد بودن. اگر تعداد زیادی از فالوورها تصمیم به مشاهده داشته باشند زنده می گیری، ممکن است در برگه ویدیو باشد بالا پخش زنده که در بالای برگه کاوش ظاهر می شود داده ها شده است است، ویدئوی زنده شما را نمایش دهید. این بدان معناست که افرادی که ویدیوهای زنده برتر را مرور می کنند انجام می دهند، آنها می توانند ویدیوها را تصمیم بگیرید شما را تماشا کنید و در سرانجام به پروفایل خود بروید و شما را پيگيري كردن.

پروفایل اینستاگرام خود را در هر جای دیگری تبلیغ کنید

اگر تعداد قابل توجهی از افراد در مکان های دیگری مانند فیس بوک، تلگرام یا وبلاگ شخصی یا سایت به شما توجه دارند، می توانید با اطلاع رسانی به آن افراد از حضور خود در اینستاگرام، فالوورهای بیشتری را جذب کنید.

می توانید پروفایل اینستاگرام خود را با موارد زیر تبلیغ کنید:

 • استفاده از قابلیت ارسال خودکار اینستاگرام برای ارسال مستقیم به فیس بوک، توییتر و خوبی گزینه خوبی است.
 • لینک یا برچسب اینستاگرام را به وبلاگ یا وب سایت خود اضافه کنید.
 • به سایر دوستان و فالوورهای شبکه های اجتماعی بگویید که شما را در اینستاگرام دنبال کنند.
 • نام صفحه اینستاگرام خود را در انتهای هر پستی که در سایر شبکه های اجتماعی ایجاد می کنید، قرار دهید.
 • یک پیوند به پروفایل اینستاگرام خود در امضای ایمیل اضافه کنید.

خرید فالوور را فراموش کنید

اگرچه خرید فالوور اینستاگرام یک گزینه سریع است، اما اگر به دنبال کاربران واقعی و معتبری هستید که واقعا پست های شما را دوست دارند، خرید آن توصیه نمی شود. خرید فالوور در هر سایت رسانه اجتماعی معمولاً تنها زمانی توصیه می شود که بخواهید تعداد اعضای خود را افزایش دهید.

هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد پیروان چه کسی خرید می کنید آنها در حال حاضر فعال هستند و افراد زیادی برای آنها هزینه می کنند انجام می دهند در سرانجام با حساب ها روبه روی ارواح بودن که با بخشش زمان ناپدید می شود بودن. اگر با یکی حساب یا سایت تو به این قول وفا کردی می دهد صدها یا هزاران دنبال کننده با نرخ متفاوت به شما پیشنهاد دهد، این را نادیده بگیرید. مقدار خیر!

بنابراین اینها راه‌هایی رایگان برای افزایش و جذب فالوور در اینستاگرام بودند که بدون شک می‌توانند در طولانی مدت به رشد و شکوفایی صفحه شخصی یا تجاری شما در اینستاگرام کمک کنند. موضوع اصلی مورد بحث تولید محتوای جذاب و مفید است. اگر می خواهید تولید محتوا را به صورت حرفه ای برای اینستاگرام انجام دهید، به ادامه مطلب نگاهی بیندازید 200 قالب پست اینستاگرام جذاب و خام بندازش.