آموزش افزایش لایک رایگان اینستاگرام


آموزش افزایش لایک اینستاگرام

پیروی از برخی یا همه پیشنهادات زیر می تواند به افزایش رقم اینستاگرام شما از طریق روش های مستقیم کمک کند. این لیست تضمینی برای افزایش لایک ندارد. شناخت مخاطبان شما کمک زیادی به جذب علاقه مندان می کند و داشتن صبر شما را از شکست دور می کند. با آموزش افزایش لایک در اینستاگرام به صورت رایگان با لرن پارسی همراه باشید.

1. تسلیم منظم

لازم نیست هر روز چیزی را به اشتراک بگذارید. با این حال، ثابت شده است که با تعداد پست‌هایی که پست می‌کنید، فالوورهای شما را درگیر می‌کند، که به نوبه خود منجر به لایک‌های بیشتر در دراز مدت می‌شود.

اگر به تعطیلات می‌روید و نمی‌خواهید برای مدتی وارد شوید، پست‌ها را از قبل با استفاده از ابزاری مانند Hootsuite برنامه‌ریزی کنید تا حسابتان فعال بماند.

۲. از هشتگ ها به درستی استفاده کنید

هشتگ ها یکی از قدرتمندترین ابزارها برای افزایش لایک اینستاگرام به صورت ارگانیک هستند. با این حال، هشتگ ها نیز بیشترین سوء استفاده را دارند و باعث می شوند پست ها همیشه نظرات مورد نظر خود را دریافت نکنند.

فقط در صورتی باید هشتگ های محبوب را وارد کنید که این هشتگ ها برای یک پست خاص اعمال شوند.

افزودن هشتگی که هیچ ربطی به پست شما ندارد، یک نقطه ضعف بزرگ است فقط به این دلیل که ممکن است ترافیک بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. هرکسی که به پست شما برخورد کند شبیه یک هرزنامه است.

از هشتگ در انتهای عنوان خودداری کنید که لازم نیست. درعوض، هشتگ ها را در سراسر متن پخش کنید تا متمایز و قابل خواندن باشند. اگر مجبورید تمام هشتگ ها را در آخر قرار دهید، آنها را با فضای خلاقانه یا نقطه گذاری جدا کنید.

3. تگ کردن را فراموش نکنید

هر بار که یک کاربر اینستاگرام لاگین می کند تصاویر خود برچسب گواهی می کنید، یکی دریافت اطلاعیه او انجام می دهد. این اعلان ممکن است باعث شود که آنها پست و شاید آن را مشاهده کنند پسندیدن کردن.

اگر پروفایل ها با تعداد زیادی فالوور برچسب گواهی انجام دادن، برچسب ها آنها می توانند مفید باشید. با این اکنون، فقط برای تگ کردن حساب ها-آنها را تگ نکنید. پست را مطابقت دهید, مانند محصولات نشان داده شده در عکس داده ها شده است است.

اکثر مردم بدون برچسب زدن اخم می کنند انجام می دهند، که در اصل نوعی اسپم است.

4. از ویژگی افزودن مکان استفاده کنید

اینستاگرام گزینه ها برای قرار دادن برچسب با پسته شما فراهم می کنید او انجام می دهد. این تگ نشان می دهد می دهد عکس کجاست گیرتیناید یا کجایی؟

یکی احتمالاً برچسب های مکان مشاهده می شوند (و غیره پسندیدن) پست شما توسط کاربرانی غیر از دنبال کنندگان شما را افزایش دادن می دهد، زیرا بسیاری از افراد از جستجوی IG بر اساس عملکرد مکان استفاده می کنند انجام می دهند. هنگام اضافه کردن نوشته ها-محل صحیح را انتخاب کنید و ارسال کنید.

5. دیگران را فالو کنید و عکس های آنها را لایک کنید

مانند که شما می خواهید تعامل با طرفداران خود را به پسندیدن بیشتر بسازید به دست بیاورید، دیگران را دنبال کنید و پسندیدن همچنین لازم است محتوای آنها ساخته شود. در سلام که نباید انتظار رفتار مشابه از دیگران داشته باشید، متقابل پسندیدن ها اغلب یکی مسیر معمولا برای افزایش تعداد پسندیدن های های به نوعی رایگان است.

6. تعاملی باشید

ارسال عکس، فیلم و داستان و انتظار برای لایک کافی نیست. زمانی که فالوورهای شما نظر یا سوال ارسال می کنند، پاسخ دهید. زمانی که موقعیتشان به آنها نیاز دارد، فعالانه به آنها پیام دهید. بگذارید شخصیت شخصی یا حرفه ای شما با گفتگوی منظم بدرخشد.

7. موضوع خود را پیدا کنید

تعداد پروفایل های اینستاگرام می تواند نمایش آن را دشوار کند، به خصوص در هنگام ارسال محتوای مشابه. اگر به دنبال دوست داشتن هستید، روی موضوع یا ژانر خاصی تمرکز کنید. چیزی را انتخاب کنید که نسبت به آن آگاهی دارید و به آن علاقه دارید. در غیر این صورت، تجربه اینستاگرام شما به جای لذت بردن، خسته کننده خواهد بود.

8. از استوری های اینستاگرام استفاده کنید

در حالی که استوری های اینستاگرام بعد از 24 ساعت ناپدید می شوند و از نظر فنی نمی توانید آنها را لایک کنید، آنها می توانند به شما کمک کنند تا به پروفایل خود علاقه بیشتری پیدا کنید.

9. ارسال عکس با کیفیت

اشتراک گذاری هر عکس قدیمی در اینستاگرام نیازی به تلاش زیادی ندارد. عکس های با کیفیت پایین چندان مورد توجه قرار نمی گیرند و در نتیجه لایک زیادی جذب نمی کنند. برای افزایش لایک، تصاویر با وضوح بالا و چشم نواز بیشتری ارسال کنید.

10. ویدئو را به تولید محتوای خود اضافه کنید

اگر هدف اصلی شما افزایش لایک های تصاعدی است، باید محتوای ویدیویی را با فالوورهای خود و عموم مردم به اشتراک بگذارید. ویدیوها طرفداران بیشتری دارند و تجربه نشان داده که لایک بیشتری می گیرند.

۱۱. فقط خودت باش

یک مشکل رایج در اینستاگرام فشاری است که می خواهید همیشه هیجان انگیز، شوخ طبع یا استثنایی به نظر برسید. این فشار باعث می شود که بسیاری از کاربران زمانی که خودشان برای ایجاد فالوور و جذب لایک قوی نیستند، سخت کار کنند.

۱۲. خودتان را خیلی جدی نگیرید

در سلام که مهم است که به عنوان یکی پیج رسمی یا کاری به نظر برسید، داشتن حس خنده دار طبیعی در مورد شما نیز لازم است. رسانه ها منتقدان اجتماعی و ترول ها برای نمایش آنها اجازه دادند. داشتن توانایی طنز در حال پردازش و بیوگرافی ساده مکان ها خاص می توان بر سخت ترین مفسر برنده و شما را آن را خوب جلوه دهید. این ترکیب تقریبا همیشه منجر به افزایش شود پسندیدن می شود.

13. در فیلترها زیاده روی نکنید

برای بسیاری از مردم، فیلترها قلب اینستاگرام آیا که به شما اجازه می دهد می دهد تصاویر شما به راه های انحصاری به مرد فورا ویرایش کنید از جانب آنجا که استفاده از این فیلترها آسان است، وسوسه استفاده از فیلترها در سراسر صفحه می توان قوی باش، چیزی اغلب در سراسر سرویس چشم انداز می کنید.

بسیاری از تصاویر در حالت اولیه خوب هستند و باید باشند مانند چه کسانی باید بمانند همچنین، بعضی از فیلترها از بقیه اکشن ها بهتره انجام می دهند، اغلب بهتر است یکی یا دو فیلتر کنید انتخاب کنید که دوست دارید و نظر دهید می رسد تمام تلاش خود را بکنید او انجام می دهد و برای ثبات به آنها بچسبید.

۱۴. کمی روی کپشن‌ها امتحان کنید

شما یک عکس یا ویدیو جالب دارید و نمی توانید منتظر بمانید تا آن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. اگر عنوان یا کلیپ با کیفیتی با زیرنویس خوش نوشته نداشته باشید، لایک کمتری خواهید داشت.

بدون اینکه زیاد فکر کنید، مطمئن شوید که عنوان شما همان چیزی است که می خواهید بدون صحبت های بیهوده. در نهایت مطمئن شوید که زیرنویس دارای هشتگ های مناسب باشد.

۱۵. از دنبال کنندگان خود بخواهید که پاسخ دهند

با پرسیدن سوالات واضح یا درخواست لایک بدون نگرانی بیش از حد، مشارکت در کپشن پست خود را تشویق کنید. چیزی مانند “اگر تحت تاثیر قرار گرفتید، دوبار ضربه را فراموش نکنید!” ارسال کنید یا از روش های خلاقانه دیگر استفاده کنید.

۱۶. به دنبال دنبال کنندگان خود باشید

یکی از با ارزش ترین ویژگی های اینستاگرام، پخش زنده ویدیو است که به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید مستقیماً با بینندگان خود در زمان واقعی ارتباط برقرار کنید. صرف نظر از موضوع، این می تواند یک راه عالی برای جلب توجه پروفایل شما و جذب فالوورهای جدید باشد.

اگرچه پخش زنده ممکن است مستقیماً بر تعداد لایک های شما تأثیر نگذارد، مطمئناً فعالیت پروفایل شما را افزایش می دهد.

۱۷. پست های پیشرو

معمولا برای هنرمندان و دیگران وبلاگ نویسان، از جانب جمله کسانی که دوست دارند مهارت های آشپزی یا پخت خود را به رخ بکشند، این نکته را بیان کنید می توان در مکان ها دیگر و با کمی از خلاقیت استفاده کرد.

به بجای فقط محصول نهایی را ارسال کنید، هر چه که باشدکاربران زیادی اینستاگرام تصمیم گیری می گیرند به این ترتیب تصاویر در حال انجام به اشتراک بگذارید آنها پیروان خود را در این فرآیند مشارکت می دهند انجام می دهند و چیزی برای آنها فراهم کنید انجام می دهند برای آن صبر کنید.

این تمرین بسیار واقعی ارزش تلاش را دارد، زیرا به امکان پذیری خیلی جریان ثابت از پسندیدن ها را به دست میآورید در سلام که فقط نتیجه نهایی را ارسال کنید می کنید.

18. لایک کنید در مسابقه شرکت کنید

این معمولاً در مورد مشاغل صدق می کند او انجام می دهد، ولی می توان به هر کسی که کمی تخیل و نبوغ برای تعمیم دارد. زیاد از کاربران اینستاگرام مسابقات برگزار شد انجام می دهند و ارائه دهد می دهند چیزی به برندگان بدهید. در بعضی موارد، تمام کاری که باید انجام دهید تا وارد یکی از این موارد شوید بازی های به احتمال زیاد این کار را انجام می دهید یکی پست پسندیدن انجام دادن. این سبک مسابقه را اجرا کنید هر چند تا زمان یک بار یکی مسیر تاثير گذار به جمع بیاورید پسندیدن است.

19. اپلیکیشن بومرنگ

ایجاد و ارسال ویدیوهای ایجاد شده با اپلیکیشن بومرنگ به دلیل سبک منحصر به فرد آن در ترکیب ده عکس با سلفی زنده در اینستاگرام محبوب شده است. با چند ضربه می توانید این مینی ویدئوها را ضبط کرده و در پروفایل خود به اشتراک بگذارید و لایک بیشتری دریافت کنید.

20. تبلیغات پولی

این برای شما بیشتر از زمان هزینه خواهد داشت. اگر به درستی پوشش داده شود، در برابر شرایط نامطلوب زیادی مقاومت می کند.

پس این ها آموزش های ساده و رایگانی بود که باید برای افزایش لایک پست های اینستاگرام خود دنبال کنید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.