با تشکر از تعدادی از دوستان مکمل + هدایای بسیار کوچک


همانطور که می دانید متمم بر اساس بررسی های آماری و شاخص های داخلی خود هر از چندگاهی گزارش هایی از مشارکت دوستان متمم منتشر می کند. یکی از این گزارش ها درباره افرادی است که برای مطالعه، بررسی و ارزیابی بحث های دیگر دوستان خود وقت گذاشته اند.

مطالعه نظرات و تمرینات دوستان تکمیلی و امتیاز دادن به آنها، امتیاز ندادن به نظرات ضعیف، بررسی پروژه های پایانی در دروس مختلف (برای کسانی که ارزیاب هستند) و محدود نشدن به خواندن نظرات دوستان و آشنایان از جمله عواملی است که در شاخص فعالیت محاسبه می کنیم. در نظر داریم.

البته در مورد نظرات ضعیف، روش ارزیابی ما کاملا دقیق نیست. روشی که ما برای ارزیابی استفاده می‌کنیم این است که مجموعه‌ای از نظرات را که ضعیف یا بی‌معنی به نظر می‌رسند پرچم‌گذاری می‌کنیم و به کسانی که آن نظرات را آموزنده ارزیابی کرده‌اند امتیاز منفی می‌دهیم (به طوری که امتیازدهی رایج نباشد).

ما هیچ راه عملی دیگری برای شناسایی افرادی که در حلقه دوستان خود محصور هستند، نداریم. ما امتیازات را در نظر می گیریم تا کسانی که فقط به حلقه کوچکی از دوستان امتیاز می دهند تشویق نشوند.

دوستانی که نامه هایشان در ادامه آمده است در ترکیب شاخص های فوق امتیاز بیشتری نسبت به سایر عزیزان مکمل کسب کرده اند.

طبق روال معمول اعلام مکمل ها در لیست ها، در مواردی که در شاخص نقص جدی وجود دارد، لیست را جدا کرده ایم (بین 7 تا 8؛ بین 27 تا 28؛ بعد از 36).

یه هدیه خیلی کوچیک

برای هر یک از عزیزانی که رتبه یک تا هفت را دارند، افزایش شش ماهه اعتبار عضویت ویژه در نظر گرفته شده است.

برای عزیزان ردیف هشت تا بیست و هفتم افزایش چهار ماهه اعتبار ویژه عضویت در نظر گرفته ایم.

برای ردیف بیست و هشتم تا سی و ششم نیز دو ماه اعتبار در نظر گرفته شده است. این اعتبارات در روزهای آینده در حساب هر یک از دوستان ثبت خواهد شد.

البته ارزش مادی این هدایا بسیار ناچیز است و هدف اصلی ما صرفاً ابراز قدردانی از طرف دوستان مکمل است.

لازم به ذکر است که منظور ما حدود شش ماه بعد است اواخر پاییز امسال لیست جدیدی از دوستان فعال را بر اساس فعالیت شش ماهه آنها در قالب گزارشی جدید ارائه خواهیم کرد.

لیست دوستان فعال مکمل

شرح: از آنجایی که شهرزاد با خریدهای مکرر اعتبار به سقف اعتبار تعیین شده در اصلاحیه (یعنی 1416) رسیده است و استفاده محمدرضا شعبانعلی از هدایای متمم منطقی نیست، از این دو نفر می خواهیم چهار ماهه خود را تمدید کنند. اعتبار برای هر یک به کسی که می‌دانستند مناسب است هدیه بدهید.

شما هنوز در این بحث شرکت نکرده اید.

برخی از دوستان تکمیلی که به این درس علاقه دارند:،،،،

چند پیشنهاد از مکمل: