اشتراک‌گذاری جمعیت «چرا به دفتر برنگردیم»


با بینش واکسن کووید-19 برای بسیاری از افراد، می توان انتظار داشت که تیم ها در آینده قابل پیش بینی به دفتر بازگردند. اما به نظر می رسد بازگشت به دفتر مرکزی شرکت اگر خیلی زود در چرخه بازیابی اصرار شود، با شکست مواجه خواهد شد. Crowd ایده های خود را با جزئیات به اشتراک می گذارد.

همچنین ممکن است فقط غیر ضروری باشد. شرکت‌هایی مانند فوجیتسو و توییتر قبلاً اعلام کرده‌اند که قصد دارند کار از راه دور را به گزینه‌ای دائمی حتی پس از همه‌گیری تبدیل کنند. شرکت های جهانی در حال تصمیم گیری در مسیری هستند که می خواهند طی کنند تا از عصبانیت و سردرگمی کارکنان در این مسیر جلوگیری کنند.

سفر طولانی مدت – انگیزه کارکنان

برخورد تکنولوژی و خواسته‌های شخصی Crowd راه‌های جدیدی را باز می‌کند که از ایده‌های قدیمی در مورد کار از خانه دور است.

با محدودیت‌های جهانی که پیش‌بینی تقریباً غیرممکن است، سفرهای کوتاه‌مدت همچنان دشوار است. اما کارمندانی که احساس گریز طولانی‌مدت می‌کنند به نفع تمرکز حرفه‌ای و رفاه کلی آن‌ها خواهند بود، پذیرایی جدیدی در میان کارفرمایان مترقی پیدا می‌کنند که می‌خواهند به افراد با استعداد فضایی بدهند تا جایگاه خود را در دنیای همه‌گیری پیدا کنند.

به مجردها و زوج‌هایی که می‌خواهند از همان چهار دیواری که از ابتدای قرنطینه جهانی در آن زندگی می‌کردند فرار کنند، فعالانه فرصت این کار را دارند.

سفر قبلاً به عنوان یک انگیزه شغلی قوی برای نیروی کار جهانی دیده می شد. اکنون این یک انگیزه «سفر به اضافه زندگی در مکانی است که می‌خواهید برای مدتی کار کنید».

این تغییر تا حدی ناشی از دسترسی مداوم به اینترنت بوده است. جامعه قبلاً به یک تغییر فرهنگی به دور از «حضور گرایی» در دفتر نیاز داشت. اگرچه انجام آن به یک بیماری همه گیر جهانی نیاز داشت، اما این تغییر اتفاق افتاده است. با یک اتصال Wi-Fi مناسب و ابتکار عمل، تعداد زیادی از افراد در نقش‌های رایانه‌ای می‌توانند کار یک روزه خود را در هر کجا که بخواهند انجام دهند.

کار از هر کجا

نظرسنجی از 1123 کارگر از راه دور توسط The Times and Morning Consult نشان داد که:

  • 86 درصد از کار در خانه راضی بودند
  • از هر 5 نفر فقط 1 نفر گفتند که می خواهند تمام وقت به دفتر برگردند
  • 40 درصد گفتند که بیشتر پیاده روی و استراحت می کنند
  • 33 درصد گفتند که بیشتر ورزش می کردند

به نظر می رسد با اطمینان بگوییم که WFH کار می کند. اما برای من، گویاترین آمار در این گزارش در واقع به پارادایم جدید WFA مربوط می شود. از هر سه نفری که برای این نظرسنجی با آنها تماس گرفته شده است، یک نفر گفته است که “اگر کار از راه دور به طور نامحدود ادامه یابد، به شهر یا ایالت جدیدی نقل مکان خواهد کرد.”

در دنیایی که به طور فزاینده ای به نظر می رسد در کنار هم قرار گرفته است، آینده کسب و کار می تواند دقیقا برعکس باشد: فرصتی برای بیرون آمدن.

برای اطلاعات بیشتر، کتاب الکترونیکی کامل Amplify Travel & Tourism ما را اینجا ببینید. برای صحبت با جیمی، از طریق لینکدین اینجا با او تماس بگیرید.


درباره Crowd

Crowd یک آژانس خلاق جهانی است که در تقویت تقاضا برای برندها در سراسر جهان تخصص دارد.

تیم پویا و چند ملیتی Crowd داده‌های غنی، نوآوری دیجیتال و خلاقیت را با هم ترکیب می‌کند تا اطمینان حاصل شود که پیام شما بیشتر می‌رسد، بودجه‌ها بیشتر می‌شود و فروش بالاتر می‌رود.

Crowd دانش محلی را با پشتیبانی و دسترسی یک شبکه جهانی ترکیب می کند و به برند شما اجازه می دهد هم در داخل و هم در سطح بین المللی موفق شود.

از سانفرانسیسکو تا سیدنی، Crowd در حال حاضر به مشتریان کمک می کند تا تقاضا را تقویت کنند.