نکات کار از خانه (WFH) از Digital Agency Crowd


مانند بسیاری از شرکت‌ها، Crowd مجبور شد در سال گذشته نحوه کار خود را تطبیق دهد. با دفاتری در سراسر جهان از سانفرانسیسکو گرفته تا سیدنی تا شنژن، Crowd به همکاری از طریق تماس ویدیویی عادت داشت، اما کار از خانه چالش‌های دیگری را به همراه داشته است…

همه‌گیری با نگرانی از ماندن در خانه با هم خانه‌ها یا خانواده‌ها و کمبود توالت شروع شد. با این حال، نگاه آنها به زندگی کند شد و شاید حتی برخی از ارزش ها و دیدگاه های زندگی تغییر کرد. شرکت ها مجبور به سازگاری شدند و بنابراین کار از راه دور تنها راه کار برای بسیاری از آنها شد.

دفاتر مکان های بسیار خوبی برای معاشرت و آشنایی با تیم شما هستند، اما آیا زمانی که می توانید تمام روز را با سگ خود در کنار خود بگذرانید و دیگر هرگز یک بسته آمازون را از دست ندهید، این مهم است؟ حتی با کاهش محدودیت ها، تا سال 2025 پیش بینی می شود که 70 درصد از نیروی کار از راه دور کار خواهند کرد.

این در حالی است که در سال 2019 تنها 5.1 درصد از کارمندان بریتانیایی که از راه دور کار می‌کنند بیشتر است. این امر برای سبک زندگی «در خانه بمانید» و عشایر دیجیتال جذاب است. تا زمانی که WIFI داشته باشند، آزادند هر کجا که بخواهند پرسه بزنند!

5 نکته برای کار از راه دور

کار از راه دور مستلزم ترکیبی از نظم و مراقبت از خود است. ممکن است به راحتی از کار خود غافل شوید بدون اینکه دیگران به شما یادآوری کنند که به استراحت بروید، با آن قهوه شریک شوید و زندگی خارج از محل کار را فراموش کنید. در اینجا چند نکته برای عمر کاری از راه دور جدید شما آورده شده است:

1. یک فضای کاری راحت داشته باشید

شما باید بالای صفحه نمایش خود در سطح چشم باشد تا بتوانید با گردن صاف و پشت خود بنشینید و سعی کنید روی یک صندلی راحت کوتاه نیایید. ارزش این را دارد که با کارفرمایان خود صحبت کنید زیرا ممکن است حتی بودجه ای برای حمایت از شما و کمرتان داشته باشند!

2. حرکت

زود بیدار شوید و قبل از کار حرکت کنید. تیم بورنموث اینجا در Crowd، خوش شانس هستند که برای شیرجه رفتن سریع قبل از جلسات صبحگاهی خود بسیار نزدیک به ساحل زندگی می کنند! یوگا همچنین یک راه عالی برای حرکت است، حتی فقط دنبال کردن یک ویدیوی سریع 15 دقیقه ای یوتیوب می تواند معجزه کند. من یوگا با آدرین را توصیه می کنم.

3. Screen Breaks کنید

خیره شدن طولانی مدت به صفحه نمایش می تواند منجر به مشکل در تمرکز، سردرد و ناراحتی چشم شود. قدم زدن در اطراف بلوک شما را با جسم و ذهنی شاداب برای ادامه کار جوان می کند.

4. آشپزی

در راحتی خانه خود، آشپزخانه شما به راحتی در دسترس است. با پختن ناهارهای سالم و در عین حال صرفه‌جویی در هزینه‌ها از آن «معاملات وعده‌های غذایی» پر کالری، از این بهترین استفاده را ببرید.

5. متصل بمانید

از طریق چت گروهی و تماس های ویدیویی با تیم خود به طور منظم در تماس باشید. بررسی کنید که آنها چگونه کار می کنند، حتی اگر به چیزی نیاز ندارید – برای حفظ آن ارتباطات و دوستی ها.

از آنجایی که جامعه دوباره شروع به باز شدن می کند، Crowd UK شروع به ملاقات اجتماعی کرده است و جلسات “حضوری” مشتریان در محل دفتر آنها بهانه دیگری برای کمی تماس رو در رو است. این ملاقات های اجتماعی نیز فرصتی برای انجام کارهای خوب است. Crowd برای جلسه ماهانه بعدی خود یک ساحل تمیز برنامه ریزی کرده است. بنابراین Crowd می‌تواند به طور همزمان پیگیری و تمیز کند.

Crowd به این افتخار می کند که چگونه تیم آنها در سراسر جهان به آنها کمک کرده است که در سال گذشته با همکاری با یکدیگر در حالی که از هم جدا بوده اند، زنده بمانند و پیشرفت کنند. آنها به عنوان یک تیم قوی تر و نزدیکتر هستند و کارهای شگفت انگیزی را ارائه کرده اند. Crowd حتی یک جایزه برای خدمات مشتریان خود برد!

مهم نیست در کجای جهان هستید، می توانید با تیم آنها در اینجا تماس بگیرید. و اگرچه پروژه شما ممکن است از پشت یک ون کمپر انجام شود، اما همچنان همان نتایج با کیفیتی را برای کسب و کار شما ارائه می دهد که مشتریان آن ها انتظار دارند.


درباره Crowd

Crowd یک آژانس رسانه ای خلاق و عملکرد جهانی برنده جایزه است.